حوله ثمین
خانه / حوله استخری / خرید حوله استخری ارزان

خرید حوله استخری ارزان

خرید حوله استخری ارزان یکی از بهترین خریدهایی است که با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بافت در کلیه اماکن اعمم از استخر ها ، باشگاههای ورزشی ، سالنهای بدن سازی و همچنین مصارف خانگی که  بسیار استفاده می گردد، می تواند باشد .

خرید حوله استخری ارزان که دارای کیفیت بسیار عالی در تولید می باشد از جنس پنبه بوده و با جذب آب به خشک شدن زود هنگام بدن بعد شنا یا استحمام کمک شایانی مینماید .

قبل از استفاده از حوله استخری در ابتدا با شستشوی چند باره آن میتوان به میزان قابل ملاحظه ای جذب آب و آبگیری حوله ها را افزایش داد.


این امر موجب دوام بیشتر و جلوگیری از پوسیدگی حوله شده و در هر بار استفاده میزان رطوبت جذبی زیادتر می گردد.

در خرید حوله استخری ارزان دقت شود تار و پود بکار رفته در حوله از جنس پنبه باشد و تراکم بافت آن نیز در حد استاندارد باشد زیرا در تراکم پایین حوله سبکتر بوده ، آبگیری مناسبی ندارد و خیلی زود قابلیت خود را از دست داره و در آن پوسیدگی و جدا شدگی بافت دیده میشود.

در خرید حوله استخری ارزان به ابعاد آن دقت گردد.
ابعاد تولید شده  که در هنگام خرید حوله استخری ارزان که توسط ما برای عرضه به شما آماده سفارش گذاری می باشد به شرح زیر می باشد.

ابعاد در خرید حوله استخری ارزان

  • حوله استخری در اندازه ۷۰*۳۰
  • حوله استخری در اندازه ۶۵*۱۲۵
  • حوله استخری در اندازه ۸۰*۱۴۰

فروشندگان محترم ، باشگاه داران عزیز و استخر داران گرامی و همچنین هتل داران معزز شما میتوانید جهت خرید حوله استخری باکیفیت و با قیمت مناسب از فروشگاه ان لاین و اینترنتی ما و یا در صورتی که امکان آن برایتان فراهم است با خرید حضوری و بازدید کارخانه ، و یا در صورتی که امکان سفر برایتان نیست ، ما میتوانیم کلیه سفارشات شما را در اسرع وقت و با کمترین هزینه برایتان ارسال نماییم . 
پس با ما تماس بگیرید و از قیمتهای کارخانه ما بهره مند گردید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133338312
آدرس کانال: samin_towel@
پست الکترونیکی: Mehdiemadi922@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله تن پوش با کیفیت در یزد

خرید حوله تن پوش با کیفیت در استان یزد به دلیل همجواری با اصفهان به …